Jakie są plusy i minusy stałego dostępu do internetu i mediów społecznościowych? Kiedy warto zrobić detoks od bycia online? Jak radzić sobie z zagrożeniami w internecie? Na dyskusję na antenie radiowej Czwórki w niedzielę, 28 lipca od 20:00 zaprasza ambasador projektu MŁODE GŁOWY Kacper Zembrzucki, czyli @zetkacper.
Czwórka po raz kolejny podejmuje temat zdrowia psychicznego wśród młodych ludzi. Tym razem, inspiracją do audycji, która jest efektem wspólnych działań radiowej Czwórki i projektu „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” jest muzyczny utwór-manifest pt. „Powiedz mi jak?”. Stworzyli go DOBRY we współpracy z Piotrem Fronczewskim i producentem muzycznym Kubą Galińskim. Reżyserem klipu, w którym pojawia się wiele znanych osób, jest Tadeusz Śliwa. Partnerami – Fundacja UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej i twórcy projektu MŁODE GŁOWY.
– Zainspirowani utworem „Powiedz mi jak?” porozmawiamy o tym, co to znaczy być „tu i teraz”. Czy warto podjąć się detoksu od internetu? Jak wpływają na nas social media? Jako osoba tworząca treści w sieci, znam ich różne oblicza – zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Ale o tym też porozmawiamy na antenie. Słyszymy się już w najbliższą niedzielę o godz. 20:00 – na żywo w Czwórce – zaprasza @zetkacper.
Na antenie usłyszymy również gości, a wśród nich: Martyna Wojciechowska – prezeska Fundacji Unaweza i inicjatorka projektu MŁODE GŁOWY, Joanna Flis – psycholożka i ekspertka Fundacji, Kuba Galiński – producent muzyczny, Tycjan Lewandowski – współproducent utworu „Powiedz mi jak?”, Konrad Braciak – ambasador projektu MŁODE GŁOWY, bohater klipu „Powiedz mi jak?”, dr Konrad Ciesiołkiewicz – prezes Fundacji Orange, jak również jeden z ekspertów projektu MŁODE GŁOWY.
Projekt edukacyjny „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”, zainicjowany przez Fundację UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, ma na celu normalizowanie sięgania po pomoc, rozwijanie u młodych ludzi poczucia sprawczości i wzmocnienie poczucia własnej wartości. Angażuje nie tylko dzieci i młodzież, ale także rodziców oraz nauczycieli, tworząc wspólną przestrzeń do rozmowy o zdrowiu psychicznym. Organizatorzy projektu skupiają się na profilaktyce i edukacji. Chcą uświadomić czym jest pierwsza pomoc psychologiczna i dlaczego może uratować czyjeś życie.
Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.